Hotel Restauracja Aquarius - Aquarius

       Hotel Restauracja Aquarius znajduje się w centrum Kujaw, w miejscowości Odolion. Hotel jest doskonałym miejscem do odpoczynku, oraz bazą wypadową dla wycieczek. Położenie bezpośrednio przy zjeździe nr 13 z autostrady A1 sprawia, że hotel jest idealnym miejscem do przerwy w czasie podróży z jednego końca polski na drugi.

          Znajdujemy się zaledwie 2 km od Ciechocinka który obfituje w wiele zabytków turystycznych, takich jak Tężnie Solankowe, Dywany Kwiatowe a także liczne zabytki architektoniczne. W okolicy odbywa się również wiele imprez muzycznych, np. Festiwal Piosenki i Kultury Romów, Festiwal Opery i Operetki, a także liczne spektakle w Teatrze Letnim w Ciechocinku.

          Dla gości uwielbiających zabytki epoki gotyku polecamy wybrać się do oddalonego zaledwie 25 km od hotelu Torunia. Tamtejszy klimat i atrakcje zapewnią rozrywkę na długi weekend zarówno dla dorosłych, jak i młodszych gości.

         Na terenie całego hotelu dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy. W każdym pokoju znajdują się ręczniki, zestawy toaletowe, telewizor, telefon, suszarka. Dodatkowo apartament wyposażony jest w lodówkę z mini barkiem i kącik kawowo-herbaciany. Oprócz noclegu ze śniadaniem, jesteśmy gotowi zapewnić naszym gościom obiad lub kolację, wybrane indywidualnie przez każdego gościa z menu naszej restauracji.

          Dla grup zorganizowanych jako dodatkową atrakcję możemy zaproponować zorganizowanie imprezy tanecznej z DJem lub muzyką mechaniczną na specjalnie przystosowanej Sali Klubowej.

   

   

          W celu dokonania rezerwacji zapraszamy do zakładki

  „Rezerwacje i Kontakt”.