Hotel Restauracja Aquarius - Restauracja

   

  W trosce o dobre samopoczucie klientów naszej restauracji, postanowiliśmy odświeżyć wygląd sali przeznaczonej dla gości.W związku z tym w dniach 2.12 - 6.12 br. restauracja będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy, jednocześnie przypominając, że zmieniamy się dla was, drodzy goście, aby czas spędzony w naszej restauracji był dla was nie tylko niesamowitym doznaniem smakowym, ale również wizualnym.

   

   

  Wizyta w Restauracji Hotelu Aquarius to niezapomniane doznania kulinarne. Zapraszamy na sycący lunch w ramach przerwy w podróży, jak również na romantyczny wieczór we dwoje przy smakowitych potrawach i lampce wina.

   

  Bogata oferta menu sprawia, że w naszej restauracji rozsmakują się nawet goście z najdelikatniejszym podniebieniem. Potrawy które oferujemy odznaczają się wspaniałym kunsztem przygotowania i podania. Szef kuchni w znakomity sposób łączy specjały kuchni regionalnej z międzynarodowymi hitami kulinarnymi, a profesjonalna obsługa kelnerska zapewnia wyjątkową atmosferę. U nas każde danie jest niezapomnianą ucztą dla zmysłów.

  Bez względu na to, czy chcą Państwo zjeść smaczny obiad, spędzić romantyczny wieczór we dwoje, czy spotkać się w gronie znajomych, nasza restauracja będzie idealnym wyborem.

   

   

  Zapraszamy codziennie w godzinach 10:00-22:00